Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

Realizacja Skoki

Kolejna udana realizacja na terenie województwa wielkopolskiego. Niedawno oddaliśmy system fotowoltaiczny o mocy 8,7kWp zlokalizowany na dwóch dachach. Instalacja składająca się z 29 modułów fotowoltaicznych full black oraz  falownika sieciowego ma za zadanie produkować energię elektryczną na potrzeby domu jednorodzinnego. Podłączenie inwertera do sieci internetowej umożliwia stałe monitorowanie pracy instalacji fotowoltaicznej za pomocą komputera, tabletu lub telefonu.

Moduły fotowoltaiczne przetwarzają energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Inwestycja w system fotowoltaiczny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć rachunki za prąd.  Warto wspomnieć także o możliwości uniezależnienia się od zewnętrznego dostawcy energii oraz poprawienia jakości środowiska poprzez redukcję emisji CO2.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak tanio i sprytnie produkować prąd na swoje potrzeby! Dołącz z firmą Multisun do innowatorów branży OZE!

1 kwietnia 2020