Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

O nas

Multisun to jedna z pierwszych firm w Polsce, które postawiły na innowacyjną branżę OZE i pozyskiwanie energii ze słońca dzięki panelom fotowoltaicznym. Dziś jesteśmy liderem branży z setkami realizacji w zakresie systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, ogrzewania na podczerwień i rozwiązań dla elektromobilności.

Nasz zespół to najlepsi fachowcy w branży: instalatorzy, projektanci, doradcy techniczni, doradcy klienta, pracownicy administracji.

Szukasz nowoczesnych, oszczędnych i ekologicznych rozwiązań dla domu i biznesu, które zapewnią tańszy prąd oraz energooszczędne ogrzewanie?

To świetnie się składa!

Multisun oferuje profesjonalne usługi związane z projektowaniem i wykonaniem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i rekuperacji. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, łącznie z wyborem najlepszej formy finansowania.

Pomagamy nie tylko w obniżeniu rachunków za prąd i ogrzewanie, ale także w optymalnym wykorzystaniu energii, a przez to uzyskaniu prawdziwej niezależności energetycznej. Dzięki naszym usługom zyskasz ekologiczną instalację, składającą się z pompy ciepła oraz fotowoltaiki, a także uzupełnisz ją o system klimatyzacji i rekuperacji. Zapewni to komfortowe korzystanie z dostępnych dla każdego zasobów naturalnych.

Uniezależnij się od rosnących cen energii i ogrzewania - pomożemy Ci w tym!

Fotowoltaika i pompy ciepła dla domu, firmy i gospodarstwa

Doradzamy, projektujemy i wykonujemy najbardziej optymalne dla danej inwestycji rozwiązania. Współpracujemy z elektrykami i monterami specjalizującymi się w inwestycjach dla przemysłu. Znajdujemy dedykowane, certyfikowane i często unikatowe rozwiązania. Oferujemy różnorodne urządzenia i rozwiązania konstrukcyjne, w tym te pochodzące od naszych międzynarodowych partnerów biznesowych.

W Multisun cenimy jasne i przejrzyste zasady. Nie ukrywamy faktycznych kosztów instalacji. Z uwagi na nasze doświadczenie, na podstawie odpowiedniego pełnomocnictwa możemy występować w Twoim imieniu o niezbędne pozwolenia oraz przygotowywać wymaganą dokumentację.

Planujesz instalację fotowoltaiki, pompy ciepła, klimatyzacji czy rekuperacji w domu lub na potrzeby biznesu? Dzięki naszym rozwiązaniom obniżysz rachunki za prąd i ogrzewanie, a także skorzystasz ze sprawnej i bezobsługowej instalacji przez długie lata. I co równie ważne - zatroszczysz się o środowisko, wykorzystując z odnawialne źródła energii, których dostępność jest nieograniczona.

Instalacja fotowoltaiki i pomp ciepła to inwestycja, która się opłaca oraz jest oficjalnie wspierana przez politykę krajową i unijną - wykorzystaj to!

Działamy na terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski – masz pytania dotyczące projektu, wyceny lub realizacji? Zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy chętnie doradzą jak zaoszczędzić na kosztach energii w domu i w firmie.

Kadra zarządzająca

 • Krzysztof Misiewicz

  Krzysztof Misiewicz

  Prezes zarządu Dyrektor zarządzający
  Wrocław

 • Wojciech Gruszka

  Wojciech Gruszka

  Prezes zarządu Dyrektor zarządzający
  Poznań

 • Maciej Wojewoda

  Maciej Wojewoda

  Dyrektor operacyjny
  Poznań

Multisun w liczbach

Wiele lat doświadczenia przekłada się na tysiące zadowolonych klientów i realizacji dla domu, biznesu, rolnictwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Przejdź razem z nami na zieloną stronę mocy i zacznij produkować energię elektryczną i cieplną dzięki OZE.

PROJEKTÓW

ZAINSTALOWANYCH KILOWATÓW

ZAMONTOWANE MODUŁY PV

ILOŚĆ INSTALACJI

 • W ostatnich latach wraz z naszymi partnerami, w ramach sekcji OZE w magazynie Forbes prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne. Znalazły się one w naszej ofercie a następnie zostały wybrane przenaszych klientów do realizacji.

 • WIĘCEJ

  Ciekawa realizacja na wysokich budynkach w centrum Poznania. Dzięki wsparciu programu "Słoneczne Dachy" powstały 4 instalacje na budynkach mieszkalnych znanego osiedla. Multisun realizuje projekty na zamówienie klientów biznesowych, spółdzielni i rolników od wielu lat.

Multisun w multimediach

Nasza wiedza, szerokie kompetencje oraz znajomość specyfiki branży OZE owocuje eksperckimi wypowiedziami w mediach internetowych i drukowanych.

Co mówią nasi klienci o nas

Referencje

Nikt lepiej nie opowiada o nas niż nasi klienci. To dzięki ich opiniom i rekomendacjom stajemy się jeszcze lepsi. Każda konstruktywna uwaga to dla nas cenna lekcja, która pozwala nam na ciągłe rozwijanie się.

Profesjonalizm na każdym etapie współpracy: fachowe doradztwo w zakresie wyboru OZE, terminowość, sprawny montaż.

Polecam.

Joanna Siwiec

Ocena *****

Prawdziwi profesjonaliści w pełni znaczenia tego słowa. Fachowe doradztwo, audyt, rzetelna informacja o sprzęcie i terminowość. Prace montażowe prowadzone sprawnie - ekipy są świetne, wyposażone w porządny sprzęt, wiedzę i umiejętności. Elektrownie PV (jedna instalowana cztery lata temu z dotacją EU, druga w ubiegłym roku już ze środkó własnych) działają super. Teraz powierzyłam firmie realizację montażu pompy ciepła.

Dorota Śliwak

Ocena *****

Polecam serdecznie firmę. Rzetelna, zawsze wszystko wytłumaczą. Po niewłaściwym wyborze sąsiadów długo biłam się z myślami czy się zdecydować, ale znajomy mi polecił tą firmę i Panią Ewę. A teraz z całego serca ja polecam kżdemu!

Patrycja Szawłowska

Ocena *****

Polecam... instalacja wykonana jak spod linijki, bardzo pomocny zespół wszystko wyjaśnili oraz terminowo wykonali zlecenie.

Ewa Syguła

Ocena *****

Życzyłbym sobie i innym więcej takich rzetelnych firm na rynku. Firma w ekspresowym tempie wykonała projekt instalacji PV, a montaż udało się zrealizować 2 tygodnie przed terminem. Mimo, że instalacja była montowana w lutym, Panowie na dachu byli nieugięci. Dla Pana elektryka też łapka w górę. Instalacja hula od pół roku bez żadnych problemów.

Super kontakt z Panem Tomaszem.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Piotr Krysiak

Ocena *****

Dawno nie miałem przyjemności współpracować z tak fachową firmą! Na ostatnią chwilę zdecydowałem się na fotowoltaikę, żeby zdążyć przed końcem dotacji. Udało się - w listopadzie 2020 rozpocząłem produkcję i rzutem na taśmę złożyłem wniosek w ostatnim dniu. Wcześniejsze wyceny przez domokrążców PV odstraszyły mnie od robienia instalacji, a tu się okazało, że można ją wykonać za rozsądne pieniądze i na najwyższym poziomie! A o firmie można powiedzieć krótko - fachowcy w każdym calu. Montaż całej instalacji (21 paneli) zajęła chłopakom 3 dni i zrobili to bardzo, bardzo solidnie. Pełna współpraca i ogromna cierpliwość przy tłumaczeniu co i jak. I tu wielkie ukłony dla Pana Wojtka, który począwszy od oferty cały proces pilotował do końca oraz dla Pana Piotra z ekipą za błyskawiczną i porządną robotę. Polecam na 100%!

Andrzej G.

Ocena *****

Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła przebiegł sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Prawdziwi profesjonaliści, bardzo dobry kontakt i doradztwo, panowie Tomek i Patryk udzielali fachowej odpowiedzi na każde pytanie. Prace montażowe prowadzone sprawnie i terminowo. Pan, który montował pompę ciepła(Konrad) zrobił to bardzo sprawnie, a cała instalacja została wykonana bardzo estetycznie. Pochwała należy się również Panu Damianowi, który odbierał instalację pompy ciepła- duża wiedza i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich pytań i wątpliwości. Polecam wszystkim tą firmę.

Katarzyna Ciepiela

Ocena *****

Po fotowoltaice zdecydowałem się na montaż pompy ciepła z tą samą firmą. To już dobrze świadczy o firmie.  Mimo trudności z dostępnością urządzeń całość przebiegła sprawnie. Jestem pod wrażeniem fachowości i ogromnej wiedzy fachowców od hydrauliki i elektryki/ uruchomienia. Prace prowadzono niezwykle starannie i czysto. Miło współpracuje się z takimi ludźmi. Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy oraz wykonanej pracy. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę zainteresowanym osobom.

Leszek Mońka

Ocena *****