Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

Klimatyzacja

Klimatyzacja w domu lub firmie jest doskonałym wyborem dla inwestorów, którzy postawili już, lub w niedługiej przyszłości planują postawić, na fotowoltaikę. Okres letni to czas, kiedy fotowoltaika i klimatyzacja najlepiej ze sobą współpracują. Wyprodukowaną energię elektryczną bardziej opłaca się zużyć, niż oddać do sieci. Multisun realizuje również montaż systemów klimatyzacyjnych. W swojej ofercie mamy m.in. urządzenia uznanej marki LG.

Klimatyzacja w domu lub firmie zapewnia komfort termiczny przez cały rok. Przyjemny chłód latem, ogrzewanie zimą, a często także wentylację czy osuszanie pomieszczeń.

Dla kogo?

Nowoczesny system klimatyzacji sprawdzi się wszędzie – od mieszkania, po dom i biuro. Jest także doskonałym uzupełnieniem instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego warto?

Posiadanie systemu klimatyzacji przynosi wiele korzyści – skutecznie ochłodzi w czasie upałów, natomiast w sezonie przejściowym pozwoli na szybkie dogrzanie pomieszczenia.

Posiadając instalację fotowoltaiczną uzupełnij ją o system klimatyzacji. Zyskasz przyjemne orzeźwienie w czasie największych upałów i to za darmo!

Latem, gdy instalacja fotowoltaiczna produkuje najwięcej energii elektrycznej, zamiast sprzedawać ją do sieci, zapewnij sobie komfort termiczny dzięki klimatyzacji.

Postaw na klimatyzację od najlepszych

Multisun realizuje montaż systemów klimatyzacyjnych renomowanych marek: Panasonic, Mitsubischi i Daikin, które gwarantują komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą.

Rekuperacja

Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, służy do wymieniania „brudnego” powietrza znajdującego się w pomieszczeniu na czyste i świeże. A jednocześnie odzyskuje część zgromadzonego już ciepła, co znacząco przyczynia się do ograniczenia strat ciepła jak ma to miejsce w przypadku wentylacji tradycyjnej.

Dla kogo?

Rekuperacja to doskonałe rozwiązanie znajdujące naturalne zastosowanie w domach nowo wybudowanych, które są energooszczędne, a często także pasywne. Coraz częściej montuje się ją także podczas głębokich modernizacji budynków, ponieważ wielu inwestorów zdaje sobie sprawę, jak istotna dla zdrowia i samopoczucia jest jakość powietrza, którym oddychamy na co dzień.

Dlaczego warto?

Montaż rekuperatora przynosi wiele korzyści – od zdrowotnych, po ekonomiczne. Dzięki montażowi rekuperacji zyskasz:

 • świeże, ogrzane i oczyszczone z zanieczyszczeń oraz alergenów powietrze
 • w sezonie grzewczym znaczne oszczędności sięgające nawet 30% na ogrzewaniu powietrza, które znajduje się w pomieszczeniu
 • odpowiedni poziom wilgotności – na ścianie nie pojawi się nieestetyczna pleśń i grzyby
 • szybsze usuwanie wilgoci i nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz

Proces inwestycyjny

 • 1

  Kontakt z doradcą

  Opowiedz nam o planowanej inwestycji i swoich oczekiwaniach – skontaktuj się z naszym doradcą - przyjdź do naszego biura, napisz maila lub zadzwoń. Pierwszy kontakt to także dobra okazja do sprawdzenia, jak pracujemy i w jaki sposób możemy zrealizować proces projektowania i montażu instalacji, również od strony formalnej.

 • 2

  Audyt i projekt

  Przeprowadzimy audyt i przeanalizujemy Twoje potrzeby związane z inwestycją. Na tej podstawie przygotowujemy projekt instalacji, który najlepiej je zrealizuje, jednak weźmie także pod uwagę warunki lokalne. Gwarantujemy najlepsze efekty przy optymalnych kosztach.

 • 3

  Przygotowanie rozwiązania

  Proponowane przez nasz zespół rozwiązania pomagają w stworzeniu komfortowych warunków życia przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych technologii OZE dedykowanych do domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Aby to było możliwe, za każdym razem korzystamy z komponentów sprawdzonych producentów, które dopasowujemy do konkretnego projektu i indywidualnych wymagań.

 • 4

  Wykonanie instalacji

  Dzięki najwyższej jakości komponentom oraz naszej wiedzy i doświadczeniu, budowa instalacji przebiega sprawnie i w wyznaczonym terminie.

 • 5

  Gwarancja niezawodności

  Na zaprojektowane i wykonane przez Multisun instalacje dajemy gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Jeśli podczas użytkowania instalacji pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z nami. Na pewno pomożemy.