Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

Realizacja Poznań

Realizacja Poznań – Tarasy Warty
Najnowsza z realizacji w woj. Wielkopolskim. Zasięg Multisun obejmuje województwa: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie i Lubuskie.

Na jednym z budynków zlokalizowanych w centralnej części miasta Poznania powstała instalacja, która ma służyć Wspólnocie Tarasów Warty. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 20,15 kWp służy mieszkańcom budynku wielokondygnacyjnego. Inwestycja pokazuje, że fotowoltaika sprawdza się także dla większych budynków mieszkalnych zarządzanych centralnie. Poznań jest miastem sprzyjającym rozwojowi branży odnawialnych źródeł energii. Firma Multisun Wielkopolska wpisuje się trwale w politykę zrównoważonej energetyki. Mieszkańcy miasta mają szansę na życie w komfortowym otoczeniu. Dołożyliśmy cegiełkę w celu eliminacji smogu w Poznaniu.

Technologia dostarczona przez Multisun obejmuje markowe moduły, konstrukcję z Niemiec i austriacki falownik. Dostarczona energia pozwoli zaoszczędzić 13.000 zł rocznie. Zatem poza wartościami ekologicznymi, fotowoltaika stanowi znakomite rozwiązanie ekonomiczne.

Z nami nie zawiedziesz się. Zadzwoń jeśli interesuje Cię optymalizacja kosztów ponoszonych za energię elektryczną. Doradzimy i pomożemy dobrać zestaw do Twoich potrzeb ;)
Multisun Wielkopolska: tel. 502 501 725, czekamy na Ciebie!”

13 czerwca 2019