Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

Realizacja Nysa

Kolejna udana realizacja! Tym razem jedna z ekip Multisun wykonała instalację fotowoltaiczną w domu jednorodzinnym na terenie województwa opolskiego. System składa się z 26 wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych o mocy 330W każdy oraz falownika sieciowego.

Moduły fotowoltaicznej na dachach domów jednorodzinnych można zobaczyć coraz częściej. Fotowoltaika znajduje się obecnie w intensywnej fazie rozwoju, a inwestycja we własny system PV to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć rachunki za prąd, uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy energii oraz poprawić jakość środowiska. Z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest redukcja emisji CO2. Podczas wytwarzania energii elektrycznej w instalacji OZE nie powstają żadne szkodliwe związki i gazy cieplarniane. Instalacja fotowoltaiczna jest praktycznie bezobsługowa, a w momencie zwiększenia zapotrzebowania na energię elektryczną istnieje możliwość jej rozbudowy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Masz pytania odnośnie działania tego typu instalacji. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak tanio i sprytnie produkować prąd na swoje potrzeby!

22 października 2020