Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

Realizacja Boguszyn

Przedstawiamy jeden z najnowszych systemów fotowoltaicznych dostarczonych przez firmę Multisun na Dolnym Śląsku. Prezentowana instalacja fotowoltaiczna została w 85% sfinansowania ze środków unijnych. Wszystko to w ramach projektu  „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej – mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska”.

System fotowoltaiczny w skład którego weszło 20 modułów fotowoltaicznych oraz wysokiej klasy falownik sieciowy będzie produkował energię elektryczną na potrzeby domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Boguszyn.

Moduły fotowoltaiczne wykorzystują energię promieniowania słonecznego, która stanowi odnawialne źródło energii, po produkcji energii elektrycznej. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć rachunki za prąd, uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy energii oraz poprawić jakość środowiska. Z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest redukcja emisji CO2. Podczas wytwarzania energii elektrycznej w instalacji OZE nie powstają żadne szkodliwe związki i gazy cieplarniane.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Masz pytania odnośnie działania tego typu instalacji. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak tanio i sprytnie produkować prąd na swoje potrzeby! Dołącz z firmą Multisun do innowatorów branży OZE!

6 sierpnia 2019