Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię

Pompy ciepła

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, wykorzystujące odnawialne źródła energii do ogrzewania i chłodzenia budynków oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

POPROŚ O OFERTĘ NA POMPĘ CIEPŁA

Montaż pompy ciepła dla nowych i modernizowanych budynków

Pompa ciepła to rozwiązanie bardziej ekologiczne i ekonomiczne od kotłów na paliwa stałe, gaz czy olej, które ma zastosowanie zarówno w domach nowo wybudowanych, jak i modernizowanych. Współpracuje zarówno z grzejnikami, jak i instalacją ogrzewania podłogowego.

Wbrew obiegowej opinii, pompy ciepła skutecznie pracują i ogrzewają dom, nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

Zamontuj pompę ciepła razem z panelami fotowoltaicznymi i zapewnij sobie tańszy prąd, ciepłą wodę i centralne ogrzewanie.

Do nowych i modernizowanych budynków
Specjalizujemy się w montażu pomp w nowych jak i remontowanych budynkach .

Ciepło zimą chłodno latem, komfortowa temperatura cały rok
Pompa ciepła zimą pozwoli ci ogrzać dom a latem go schłodzić.

Grzejniki i Podłogówka
Instalujemy pompy ciepła współpracujące z grzejnikami i instalacją ogrzewania podłogowego.

Niższe rachunki dzięki zasobom OZE
Razem z instalacja PV zyskasz tanie w utrzymaniu żródło ciepła dla swojego domu.

Pompa ciepła z Multisun to pewne korzyści

Pompy ciepła powietrze-woda to komfort, wydajność i niskie koszty energii. Instalując pompę zyskasz:

 • Innowacyjne, niskoenergetyczne rozwiązanie, które jest znacznie bezpieczniejsze, tańsze oraz bardziej ekologiczne od kotłów gazowych, olejowych czy innych systemów elektrycznych
 • Nawet 60% oszczędności w rachunkach za ogrzewanie w porównaniu do ogrzewania tradycyjnym źródłem ciepła
 • Możliwość ogrzewania za pomocą własnej energii elektrycznej wyprodukowanej przez instalację PV
 • Komfort termiczny (ogrzewanie zimą, a chłodzenie latem) przez cały rok, nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych
 • Bezobsługowe urządzenie z opcją zdalnego sterowania oraz zdalnego monitoringu poprzez aplikację

Postaw na doświadczonego wykonawcę, certyfikowanego przez producenta urządzeń

Instalatorzy Multisun montują urządzenia najwyższej jakości, tylko od sprawdzonych i niezawodnych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy pompy ciepła uznanej marki Panasonic. 

Jednostka zewnętrzna nowej generacji pomp ciepła Panasonic. Oprócz eleganckiego nowoczesnego wyglądu charakteryzuje się możliwością uzyskiwania bardzo wysokich jak na pompy ciepła temperatur (75 stopni przy -10 stopniach na zewnątrz!). Jest to zasługa eko

Jednostka wewnętrzna w wersji wiszącej inaczej nazywana modułem hydraulicznym zawiera niezbędne elementy (takie jak pompa obiegowa, filtr magnetyczny, naczynie przeponowe, płyta sterująca) potrzebne do pracy z systemem grzewczym.

Jednostka typu All in One, która oprócz elementów umożliwiających ogrzewanie, wyposażona jest dodatkowo w zbiornik ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała maszynownia (wcześniej nazywana kotłownią) pompy ciepła zawarta

Precyzyjne i wygodne sterowanie pompą ciepła za pomocą aplikacji z możliwością monitorowania zużycia energii i zarządzania szczegółowym harmonogramem pracy " można dorzucić jakby w jednej ramce kilka screenów np. takie ze zużyciem energii

Gwarancja na usługi montażu 3 lata

W Multisun udzielamy gwarancji na usługi montażu na okres 3 lat z możliwością jej wydłużenia o kolejne lata – zgodnie z cennikiem firmy.

Proces inwestycyjny

 • 1

  Kontakt z doradcą

  Opowiedz nam o planowanej inwestycji i swoich oczekiwaniach – skontaktuj się z naszym doradcą - przyjdź do naszego biura, napisz maila lub zadzwoń. Pierwszy kontakt to także dobra okazja do sprawdzenia, jak pracujemy i w jaki sposób możemy zrealizować proces projektowania i montażu instalacji, również od strony formalnej.

 • 2

  Audyt i projekt

  Przeprowadzimy audyt i przeanalizujemy Twoje potrzeby związane z inwestycją. Na tej podstawie przygotowujemy projekt instalacji, który najlepiej je zrealizuje, jednak weźmie także pod uwagę warunki lokalne. Gwarantujemy najlepsze efekty przy optymalnych kosztach.

 • 3

  Przygotowanie rozwiązania

  Proponowane przez nasz zespół rozwiązania pomagają w stworzeniu komfortowych warunków życia przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych technologii OZE dedykowanych do domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Aby to było możliwe, za każdym razem korzystamy z komponentów sprawdzonych producentów, które dopasowujemy do konkretnego projektu i indywidualnych wymagań.

 • 4

  Wykonanie instalacji

  Dzięki najwyższej jakości komponentom oraz naszej wiedzy i doświadczeniu, budowa instalacji przebiega sprawnie i w wyznaczonym terminie.

 • 5

  Gwarancja niezawodności

  Na zaprojektowane i wykonane przez Multisun instalacje dajemy gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Jeśli podczas użytkowania instalacji pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z nami. Na pewno pomożemy.

Dofinansowanie do pompy ciepła

Uzyskaj dotację na zakup i montaż pompy ciepła – zapytaj naszych doradców o szczegóły i kryteria dofinansowania.

Informacje na temat możliwych dofinansowań rządowych dla inwestycji OZE pod numerem 503 809 807

Dodatkowo, osoby fizyczne mogą skorzystać z ulgi podatkowej za działania termomodernizacyjne.

Maksymalna kwota odliczenia może wynieść nawet 53 tys. złotych.

POPROŚ O OFERTĘ NA POMPĘ CIEPŁA

Skorzystaj z bezpłatnej porady specjalisty Multisun

503 809 807

 

Zapytaj o szczegóły oferty na pompę ciepła

Imię i nazwisko *

Telefon

Ulica, miejscowość i kod pocztowy *

Rodzaj budynku *

Wybór technologii

* pola wymagane