Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię
Multisun Wielkopolska

Chcesz stworzyć miejsce samowystarczalne energetycznie, które wyprodukuje własny prąd i uniezależni Cię od zewnętrznych dostawców?

Z Multisun zaczniesz korzystać z własnej instalacji PV!

Realizujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne dla domu, biznesu i rolnictwa.
    • Przeprowadzamy darmowy audyt i projekt instalacji PV
    • Przygotowujemy rozwiązania oraz proponujemy komponenty sprawdzonych producentów
    • Budujemy instalacje fotowoltaiczne naszymi doświadczonymi ekipami
    • Zapewniamy monitoring 24h

Gdzie montujemy instalację PV?

Wykonamy instalację fotowoltaiczną na dachu domu, zabytkowego kościoła, dużej fabryki oraz najwyższego budynku w mieście. Wiemy jak przeprowadzić montaż na dachu o niskiej nośności oraz na nieruchomości narażonej na duże i częste podmuchy wiatru. Zadbamy przy tym o przestrzeganie najwyższych norm i standardów bezpieczeństwa oraz podejmiemy współpracę ze stosownymi instytucjami, np. konserwatorem zabytków.

Zaproponujemy indywidualne rozwiązania i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Stworzymy wielkopowierzchniową farmę fotowoltaiczną i postawimy nowoczesne carporty fotowoltaiczne do zastosowań indywidualnych i komercyjnych.

W przypadku instalacji gruntowej przygotujemy projekt, przeprowadzimy montaż instalacji, a także zajmiemy się przygotowaniem terenu do rozbudowy, zapewnimy monitoring, oświetlenie oraz ogrodzenie. 
 
Jak pracujemy?

Podczas montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu płaskim stosujemy system balastowy. Natomiast na dachach o niskiej nośności, czyli obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych, jak i budynków wielorodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot, stosujemy system wgrzewany. Bezpieczeństwo takiego montażu zapewniają badania laboratoryjne pod względem wytrzymałości.

W naszych realizacjach wspieramy się wiedzą i doświadczeniem zdobytym od naszych międzynarodowych partnerów: niemieckiej firmy IBC Solar posiadającej ponad 40-letnie doświadczenie w instalacjach PV oraz szwedzkiej CW Lundberg będącej europejskim liderem w systemach zabezpieczeń oraz bezinwazyjnym montażu paneli fotowoltaicznych.

Wybierz z nami sprawdzonych producentów fotowoltaiki.

Wszystkie proponowane przez nas moduły fotowoltaiczne i falowniki posiadają certyfikaty jakości oraz gwarancję producentów i dystrybutorów.

Gwarancja na usługi montażu.

W Multisun zapewniamy montaż urządzeń, który odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Dlatego udzielamy gwarancji na usługi montażu na okres trzech lat, z opcją przedłużenia zgodnie z cennikiem firmy.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej.

Zmniejsz koszty inwestycji uzyskując dotację na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej – zapytaj naszych doradców o szczegóły i aktualne warunki dofinansowania.

Informacje na temat możliwych dofinansowań rządowych dla inwestycji OZE pod numerem tel. 697 979 919


Dodatkowo możesz odliczyć koszty inwestycji w corocznym rozliczeniu PIT. Ulga podatkowa za działania termomodernizacyjne może wynieść nawet 53 tys. złotych.