Zamów audyt
Zamów przegląd
Zgłoś awarię
Multisun Wielkopolska

Multisun oferuje profesjonalne usługi związane z projektowaniem i wykonaniem instalacji fotowoltaicznych. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji łącznie z wyborem najbardziej optymalnej formy finansowania. Pomagamy nie tylko obniżyć rachunki za prąd w dobie znaczącego wzrostu cen, ale także uzyskać prawdziwą niezależność energetyczną. Dzięki naszym usługom klienci mogą produkować własną tanią i czystą energię dla swoich domów, przedsiębiorstw i gospodarstw.

Chcesz produkować własną energię elektryczną na dachu lub gruncie? Szukasz sprawdzonego dostawcy fotowoltaiki i pomp ciepła z Województwa Wielkopolskiego?

Multisun Wielkopolska zrealizuje dla Ciebie instalację PV kompleksowo – od projektu i doradztwa w zakresie wyboru urządzeń i komponentów od sprawdzonych producentów, po realizację inwestycji oraz profesjonalny serwis i monitoring 24 h. Ale to nie wszystko! Jeśli chcesz stworzyć miejsce, które będzie niezależne energetycznie - pomożemy w wyborze i montażu najlepszej pompy ciepła oraz klimatyzacji.

Mierzymy wysoko

Na terenie Województwa Wielkopolskiego działamy od 2019 r. Jesteśmy oddziałem, a zarazem niezależną spółką prawa handlowego pod nazwą Multisun Wielkopolska sp. z o.o. sp.k.

Lubimy wyzwania i nietypowe lokalizacje inwestycji.

Budujemy wielkopowierzchniowe elektrownie fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw, instalujemy moduły na dachach zabytkowych budynków, wielopiętrowych bloków, wieżowców oraz na gruncie. Budujemy także carporty jedno i wielostanowiskowe, które są doskonałym miejscem do ładowania zieloną energią zarówno firmowej floty samochodowej, jak i auta rodzinnego.

Pracownicy Multisun Wielkopolska mają wieloletnie doświadczenie związane z budową fotowoltaiki na budynkach z różnorodnymi uwarunkowaniami, takimi jak:
- nietypowa wysokość,
- duża prędkość wiatru,
- niska nośność dachów.

Nasze kompetencje wypracowaliśmy dzięki współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami: IBC Solar (DE), który ma ponad 40-letnie doświadczenie w instalacji fotowoltaiki oraz CW Lundberg (SE), który jest europejskim liderem w systemach zabezpieczeń, asekuracji oraz bezinwazyjnym montażu PV.

Z nami osiągniesz niezależność energetyczną! Zapewniamy:
    • Projekt instalacji skrojony na miarę – posiadamy własny Dział Projektowo-Inżynierski, który w każdy projekt wkłada 100% swojej wiedzy i energii, abyś Ty jak najszybciej osiągnął zwrot z inwestycji;
    • Odpowiednią jakość montażu – ekipy monterskie w czasie instalacji są pod ścisłą opieką, dzięki czemu zyskujesz pewność, że cały proces montażu odbędzie się z zachowaniem najwyższego standardu;
    • Urządzenia i wszystkie komponenty w stanie fabrycznym – stale monitorujemy flotę, aby zapewnić bezpieczeństwo dostaw, dzięki temu nie musisz się martwić, że sprzęt przyjedzie uszkodzony.

Kadra zarządzająca

 • Krzysztof Misiewicz

  Krzysztof Misiewicz

  Prezes zarządu Dyrektor zarządzający
  Wrocław

 • Wojciech Gruszka

  Wojciech Gruszka

  Prezes zarządu Dyrektor zarządzający
  Poznań

 • Maciej Wojewoda

  Maciej Wojewoda

  Dyrektor operacyjny
  Poznań